قوانین و مقرارت

 

شرایط و قوانین استفاده از خدمات دکتر گپ (کاربر و پزشک)

 

حقوق و‌مسئولیت های شما کاربر گرامی ‌و مجموعه دکتر گپ به این شرح توضیح داده شده است

ورود کاربران به وب‏‌سایت   Doctor GAAP و‌ثبت نام جهت استفاده از خدمات آن بدان معنی است که کاربر و یا شخص ثبت نام کننده از طرف کاربر ،  قوانین و مقررات این سایت را قبول دارند.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید  کلیه اصول و رویه‏های دکتر گپ  منطبق با قوانین محل حضور پزشک متخصص می‌باشد که در اکثر موارد محل فعالیت کشور ایران و قوانین حاکم در ایران می‌باشد

 در صورتی که در آینده تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ما ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و کاربر  توافق می‌کند  که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

قوانین مشاوره

نظر پزشک دوم

امروزه داشتن نظر پزشک دیگری غیر از پزشک معالج یا مرکز درمانی محلی بسیار مهم است و این حق هر شخص است که از آن استفاده کند

 

چرا نظر دوم :

1- گاها شهروندانی که زبان مادری شان با زبان محلی متفاوت است نیاز به درک مشاوره دوم جهت تفهیم کاملتر دارند

2- بسیاری از اوقات فرد تشخیص پزشک خود را قانع کننده نمیبیند و یا در مواردی که مسئله به نسبت پیچیده تر است ،نیاز به نظر دوم دارد تا مطمئن تر شود و یا اینکه نظر مخالف دریافت کرده و‌نزد پزشک محلی دیگری برود.

 

دکتر گپ بهترین روش برای دریافت نظر دوم است چرا که هم گفتگو به زبان مادری است و هم با پزشک آشنا به فرهنگ و روش زندگی ایرانیان صورت می‌گیرد.

خدمات مشاوره دکتر گپ  یک شبکه امن و خصوصی بین مراجعه کننده و متخصص ،جهت مطرح کردن سوالات مربوط به ناراحتی های جسمی و روانی ‌و تبادل نظر در مورد سلامتی شخصی است. در این سرویس با توجه به نوع تخصص انتخاب شده می توانید با پزشک گفتگو کنید و مشاوره بگیرید .گفتگویی که به هیچ عنوان ختم به تشخیص بیماری و یا تجویز دارو نخواهد شد.

مشاوره از طریق  متنی (ارسال پیامک)، تصویری بصورت زنده  و یا پیام صوتی ، با پزشک انجام می‌شود

هر جلسه مشاوره مختص مطرح کردن یک‌موضوع یا عارضه است واگر تمایل به مطرح کردن موضوعات دیگر دارید باید در مشاوره های جدید با همان متخصص یا متخصصان دیگر به آنها بپردازید.

بستر مشاوره صرفا جهت راهنمایی و اطلاع رسانی به شما می باشد و به هیچ عنوان جهت تشخیص بالینی، تجویز دارو و ویزیت نیست.

باید توجه داشت که این خدمات به هیچ عنوان یک سرویس اورژانسی نیست و جهت خدمات اضطراری می بایست با شماره اورژانس محل اسکان خود تماس بگیرید.

در صورت گزارش هرگونه بی احترامی به پزشکان ،مدیریت دکتر گپ بصورت یک طرفه می‌تواند حساب کاربر را کنسل نماید

با توجه به اینکه خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته جهت مطرح کردن هر گونه سوالی در خصوص دکتر گپ و مقررات حاکم در خدمت کاربر است ، لذا بی اطلاعی کاربر از مقررات و شرایط سایت موضوعی است بدیهی.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات شخصی خود را در فرم ثبت نام درج کرده ، و به استفاده از خدمات دکتر گپ اقدام کند.

 آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، روش های ارتباطی رسمی و مورد تایید کاربر است  و تمام مکاتبات  و دریافت پاسخ‌ها از طریق آنها صورت می‌گیرد.

اطلاعات ثبت شده در پروفایل کاربر بایستی کاملا صحیح بوده و متعلق به خود کاربر باشد در ضمن جهت پرداخت بایستی کاربر از کارت بانکی خود با مشخصات مندرج در پروفایل و یا شخص دیگری که احراز هویت شده باشد استفاده نماید.

کاربرانی که قصد نوشتن نظر خود در خصوص تجربه شخصی استفاده از خدمات دکتر گپ را دارند بایستی قواعد زیر را مد نظر داشته باشند:

۱- متن بایستی محترمانه و بدون توهین و یا استفاده از کلمات رکیک باشد .

۲- رعایت حریم شخصی در متن الزامی است

۳- مهم‌ترین شاخص نظر کاربر اعلام نقاط قوت و یا ضعف خدمات می‌باشد.

۴- رعایت استاندارد تعداد کاراکتر الزامی است و متن های طولانی یا استفاده از کاراکترهای تکراری و یا اموجی ها متعدد مورد تایید نخواهند بود.

۵- نوشتن شماره تماس ، آدرس ایمیل و یا هر نوع ارتباط شخصی ممنوع است.

نظر ها و انتقاداتی که شرایط فوق را رعایت کرده باشند منتشر خواهند شد و در غیر اینصورت حذف میگردند.

 محتوا

دکتر گپ نهایت تلاش و دقت را در راستای تهیه و نگارش محتوای صحیح و موثق با استفاده از منابع خود انجام می‌دهد. اما با توجه به اینکه در موارد علمی و تخصصی امکان اختلاف بین نقطه نظرات و برداشت ها وجود دارد ، دکتر گپ مسئولیت اختلاف نظرهای تخصصی در  مطالب مندرج در سوشال مدیای خود را بعهده نمیگیرد.

فورس ماژور

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در حالت عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر یک از موارد قوه قهریه، دکتر گپ هیچ گونه مسئولیتی را نمیپذیرد.

ورود کاربران به وب‏‌سایت DoctorGAAP و‌ثبت نام جهت استفاده از خدمات آن بدان معنی است که کاربر و یا شخص ثبت نام کننده از طرف کاربر ،  قوانین و مقررات این سایت را قبول دارند.